Career

Unfortunately, this website is available only in Polish.

Oddział Niepołomice

Technolog

TECHNOLOG

 Firma NYCZ Intertrade Sp. z o. o. Oddział w Niepołomicach poszukuje pracownika na stanowisko TECHNOLOGA

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych technologii
  • Nadzór nad prowadzonymi procesami
  • Nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi
  • Optymalizacja procesów
  • Organizacja pracy pracowników produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, specjalizacja elektrochemia
  • Dobra organizacji pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielne i kreatywne rozwiązywanie przydzielonych zadań
  • Rzetelne wykonywanie powierzanych obowiązków
  • Motywacja do dalszego rozwoju zawodowego

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w dziedzinie elektrochemii, filtracji, elektrodializy
  • Znajomość technologii utylizacji odpadów przemysłowych
  • Techniczny język angielski

W zamian oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miejsce pracy: Niepołomice.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@nycz.pl z dopiskiem w temacie maila „Technolog”.
Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przedstawiciel handlowy ds. pozyskiwania klientów dla galwanizerni

Obszar działania: województwo małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, podkarpackie

– zdobywanie nowych klientów;
– budowane trwałych relacji handlowych;
– pełna obsługa obecnych klientów firmy w zakresie usług galwanotechnicznych.

Wymagania:
– min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
– preferowane wykształcenie wyższe – chemia, metalurgia;
– znajomość procesów galwanizacji i rynku usług galwanicznych;
– aktualne prawo jazdy kat. B.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: praca@nycz.pl z dopiskiem w temacie maila „Przedstawiciel – galwanizernia”.
Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Hurtownia narzędzi i elementów złącznych